Bajeczki i angażująca gra

środa 11 maja 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Kino Kosmos dla Dzieci
    fot. archiwum zdjęć FB Kino Kosmos dla Dzieci
Kiedy: 
  • niedziela 15 maja 2022
Gdzie: Katowice
Niedzielne popołudnie możecie spędzić z Misiem Kudłakiem, Reksiem i Bolkiem i Lokiem. Po seansie najmłodsi zagrają w „Och Buu- na tropie uczuć”. Zobaczcie szczegóły.

Filmowe Popołudnie dla Dzieci w Kinie Kosmos to seanse dla najmłodszych widzów (od 3. roku życia). 15 maja na ekranie dzieciaki zobaczą bajeczki ze Studia Filmów Rysunkowych: „Miś Kudłatek – W parku”, „Przygody Bolka i Lolka – Mali ogrodnicy” oraz „Reksio - Reksio sadownik”. Po projekcji będzie można zagrać w „Och Buu-na tropie uczuć”. Jest to prosta i angażująca gra karciana z plakatem edukacyjnym i interaktywnymi maskami reprezentującymi podstawowe emocje. Gra powstała na podstawie podręcznika o emocjach dla dzieci i rodziców o tym samym tytule.

Najbliższe Filmowe Popołudnie dla Dzieci odbędzie się 15 maja o godz. 15 w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). Bilety w cenie 8 zł można zakupić online. Liczba miejsc na grę jest ograniczona. Obowiązują zapisy : kasa@kosmos.katowice.pl (w treści należy podać: imiona i nazwiska opiekuna i dziecka oraz nazwę i termin gry). Zapisy przyjmowane są do 14 maja do godz. 21. Udział w grze jest możliwy jedynie z ważnym biletem na film. Zapis na grę nie jest jednoznaczny z rezerwacją miejsca na seans filmowy. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia