Food trucki na szychcie

poniedziałek 18 lipca 2022
Kiedy: 
  • sobota 30 lipca 2022 - niedziela 31 lipca 2022
Gdzie: Rybnik
W kulinarną podróż w industrialnej przestrzeni zabiorą Was food trucki. Nie zabraknie klasyków, smaków Meksyku, dalekiej Azji, słodkości, wegetariańskich potraw i innych rarytasów.

To pierwszy Zlot Food Trucków w Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku. Pyszną ucztę możecie połączyć ze zwiedzaniem industrialnej przestrzeni. Wieże szybowe, parowe maszyny wyciągowe, budynek nadszybia i sprężarkownia oraz możliwość wspięcia się na wieżę ciśnień o wysokości 46 metrów. Dzieciom spodoba się SOWA - minicentrum nauki oraz industrialny plac zabaw.

Kuchnia z całego świata

30 i 31 lipca food trucki zaserwują kuchnię z całego świata. Będzie można skosztować street food'owych klasyków, kuchni meksykańskiej, azjatyckiej, słodkości, wegetariańskich dań. Pragnienie ugasi lemoniada lub piwo rzemieślnicze. W programie również: strefa dla dzieci, muzyka i konkursy.

Zlot odbędzie się 30 lipca w godz. 12-22 i 31 lipca w godz. 12-20 na terenie Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku (ul. Ignacego Mościckiego 3). Informację z najdziecie na stronie wydarzenia na FB.

Kategoria: Wydarzenia