Przygody psa Supermana na dużym ekranie

czwartek 21 lipca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 23 lipca 2022 - niedziela 24 lipca 2022
„DC Liga Superpets” to opowieść o zwierzakach, które wcielą się w rolę superbohaterów i spróbują uratować swoich właścicieli oraz świat. Przedpremierowe seanse z konkursami już w ten weekend w kinach Helios.

Superman też ma psa. Jego najlepszy przyjaciel wabi się Krypto i ma takie same supermoce. Ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Superman, razem z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje jednak uprowadzony. Krypto musi przekonać naprędce zebraną grupę zwierzaków ze schroniska: Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów. Film dla dzieci od lat 6.

Przed seansem „DC Liga Superpets” 23 i 24 lipca w kinach Helios, na dzieci będą czekać konkursy z nagrodami. Film będzie można zobaczyć o godz. 10 i godz. 12.30 w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 14,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 20,90 zł (1 dzień przed seansem) i 22,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia