Odjazdowe Lato – wyciskaj soki i wygrywaj nagrody

poniedziałek 1 sierpnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 1 sierpnia 2022 - poniedziałek 8 sierpnia 2022
Gdzie: Gliwice
Wakacje to czas rowerowych wycieczek, jednak rower można również wykorzystać do… wyciskania soku ze świeżych owoców! Gdzie? W C.H. Forum. Jeżeli to polubisz - zagrasz o cenne nagrody. Dziś (1 sierpnia) rusza konkurs „Odjazdowe lato! Odjedź swoim rowerem”.

Jak wykorzystać rower do wyciskania soku ze świeżych owoców? Teraz to możliwe w Centrum Handlowym FORUM. W „Tropikalnej Strefie” (na scenie głównej, na poziomie 0) znajdziecie kosze owoców i specjalny rower, dzięki któremu pedałując - wyprodukujecie sok. To świetna zabawa dla całej rodziny.

Rower, hulajnoga i inne nagrody

Aby wziąć udział w zabawie potrzebne są dobre chęci i paragon z zakupów w FORUM na kwotę co najmniej 50 zł. Jeżeli oprócz wyprodukowanego soku, chcielibyście otrzymać coś jeszcze - warto od 1 do 8 sierpnia zbierać i rejestrować paragony na kwotę minimum 200 zł. Za każdy z nich hostessy przekażą Wam formularz z pytaniem konkursowym: „Moim nowym rowerem pojadę do…”. Opisy wymarzonych eskapad należy wrzucić do specjalnej urny. To one staną się przepustką do wygrania konkursu. 8 sierpnia komisja wybierze trzy zwycięskie opisy i wręczy nagrody. Będą to: rower z koszykiem, hulajnoga i zestaw akcesoriów rowerowych, czyli kaski, lampki i zapięcia, dla dwojga. Uroczyste ogłoszenie zwycięzców oraz rozdanie nagród odbędzie się 8 sierpnia o godz. 18.30.

Hostessy w „Tropikalnej strefie” będą rejestrować paragony od 1 do 6 sierpnia w godz. 13-19 oraz 8 sierpnia w godz. 13-16.45. Ostatni formularz zgłoszeniowy można wrzucić do urny o godz. 17.

Regulamin akcji znajdziecie tutaj, a także w punkcie informacyjnym (poziom 0) w C.H. FORUM.

C.H. FORUM mieści się przy ul. Lipowej 1 w Gliwicach.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Fot. Agnieszka Mróz/SilesiaDzieci.pl

Rozpoczynacie swoją górską przygodę, a może szukacie pomysłu na wycieczkę? Gdzie najlepiej zabrać malucha, a gdzie starszaka? Najbliżej Śląska i Zagłębia znajdziecie Beskidy. Przygotowaliśmy zestawienie kilku najciekawszych, naszym zdaniem, sprawdzonych tras.  

Beskidzkie trasy z małym dzieckiem

Jak sobie radzić z upałem w mieście? Można wybrać się na basen. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych kąpielisk plenerowych w regionie. Zerknijcie.

Gdzie na basen w województwie śląskim?