Zabawa z bańkami mydlanymi, kolorami i Kicią Kocią

środa 17 sierpnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Dzień Baniek Mydlanych
    fot. archiwum zdjęć FB Dzień Baniek Mydlanych
Kiedy: 
  • niedziela 21 sierpnia 2022
Gdzie: Sosnowiec
Podczas imprezy każdy będzie mógł stworzyć wymarzoną bańkę. Gościem specjalnym będzie Kicia Kocia. Nie zabraknie kolorowego szaleństwa i zabawy z proszkami Holi.

Dzień Baniek Mydlanych to atrakcje dla całej rodziny. Uczestnicy imprezy do swojej dyspozycji będą mieć nieograniczoną ilość darmowego płynu do baniek mydlanych oraz akcesoria do ich puszczania. Ochotnicy będą mogli zamknąć się w dużej bańce mydlanej. Dodatkowo przygotowano dmuchane zamki, konkursy z nagrodami i kolorowe słodkości. W wydarzeniu weźmie udział również Kicia Kocia. Będzie można potańczyć z nią, poprosić o autograf, przytulić i zrobić pamiątkowe zdjęcie w jej pokoiku. Zakończenie Dnia Baniek Mydlanych będzie jednoczesne rozpoczęciem Święta Kolorów. Proszki są całkowicie bezpieczne, dlatego również najmłodsi mogą obsypywać się kolorowym pyłem.

Wydarzenie odbędzie się 21 sierpnia w Parku Sieleckim w Sosnowcu. Zabawa z bańkami rozpocznie się o godz. 15, a Święto Kolorów o godz. 17.30. Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia