Zagadkowy Mikołaj pełen niespodzianek

poniedziałek 28 listopada 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • wtorek 6 grudnia 2022
Gdzie: Katowice
Warsztaty dla najmłodszych z mnóstwem zaskakujących atrakcji. Dzieciaki poszukają magicznych przedmiotów, zrobią świąteczne ozdoby i będą świetnie się bawić w jaskini pluszaków.

„Zagadkowy Mikołaj” to świąteczne warsztaty w Muzeum Historii Katowic. Zajęcia odbędą się w malowniczych wnętrzach Działu Teatralno-Filmowego. Mikołajkową przygodę dzieciaki rozpoczną od gry edukacyjnej. Uczestnicy odkryją tajemnice muzeum i poszukają magicznych przedmiotów. Następnie wezmą udział w kreatywnych warsztatach, podczas których stworzą ozdoby choinkowe olśniewające rozmaitością kolorów. Dla najmłodszych przygotowano jaskinię pluszaków. Zajęcia to doskonała okazja, by pokazać dziecku muzealną magię oraz wejść w świąteczny nastrój. Skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym i z klas 1-3 szkoły podstawowej.

Warsztaty odbędą się 6 grudnia o godz. 13 i 14.30 w Muzeum Historii Katowic – Dział Teatralno-Filmowy (ul. M. Kopernika 11) w Katowicach. Cena to 8 zł od osoby. Przewidywany czas zajęć to 1 -1,5 godziny. Zapisy pod numerem tel. 32 7451728 lub 514499614, mailowo: ptf@mhk.katowice.pl.

Kategoria: Wydarzenia