Poczuj atmosferę świąt na bielskiej starówce

piątek 9 grudnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Miasto Bielsko-Biała
    fot. archiwum zdjęć FB Miasto Bielsko-Biała
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 16 grudnia 2022 - niedziela 18 grudnia 2022
Zapach pierników, grzanego wina i muzyka na bielskiej starówce wprowadzą Was w magię świąt. Najmłodszym z pewnością spodoba się kolędowanie Włóczykijów, mikołajkowa strefa, warsztaty i fabryka czekolady na kółkach.

„Świąta na Starówce” w Bielsku-Białej to radosna atmosfera i wiele atrakcji. Świąteczny jarmark i tradycyjna mikołajkowa strefa dla dzieci zlokalizowana zostanie na Placu Wolności. Na Rynku zostanie ustawiona scena, na której przez trzy dni odbywać się będą występy artystyczne. Wśród zaproszonych gości znaleźli się lokalni artyści, zespół Włóczykije (16 grudnia godz. 18), Trzecia Godzina Dnia (17 grudnia godz. 19), Verba Dei (18 grudnia godz. 18). Rozgrzewający pokaz ognia będzie można zobaczyć 17 grudnia na Placu Wolności (godz. 17.30). Tego samego dnia pod bielskim Ratuszem zaparkuje Świąteczny Konwój Radia Zet (godz. 12-17) z tirem pełnym czekoladek. „Świętą na Starówce” to również Festiwal Zero Waste – przeżyj te święta bez śmieci. Codziennie w godz. 16 i 18 będą odbywać się kreatywne warsztaty upcyklingowe (obowiązują zapisy: biuro@swiatwnaszychrekach.org ).

Impreza odbędzie się w dniach 16-18 grudnia na Rynku Starego Miasta, placu Wolności i Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej. Szczegółowy program znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia