Magiczny czas w Bajce Pana Kleksa

poniedziałek 14 listopada 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 1 grudnia 2022 - sobota 31 grudnia 2022
Gdzie: Katowice
W Bajce Pana Kleksa już trwają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Co na Was czeka? Zwiedzanie z Adasiem lub Agnieszką wzbogacone o elementy świąteczne, spotkanie ze Świętym Mikołajem i prezenty.

Prof. Kleks porządkuje swoje sekrety, Agnieszka dekoruje każdy zakamarek Bajki, a Adaś podjada świeżo upieczone pierniczki. W tym roku z pewnością każdy kto odwiedzi Bajkę Pana Kleksa poczuje magię świąt.

Mikołaj i Pan Kleks rozdają prezenty

Na odwiedzających czeka zwiedzanie Bajki oraz Abecji z Adasiem lub Agnieszką wzbogacone o elementy świąteczne. Nie zabraknie spotkania ze Świętym Mikołajem oraz Profesorem Kleksem, podczas którego każdy otrzyma specjalnie przygotowany na tę okazję świąteczny prezent. Ponadto przygotowano swobodny tydzień zabawy bez limitu czasu.

Magiczny czas w Bajce Pana Kleksa będzie gościł od 1 do 22 grudnia . W sprzedaży są już bilety. 23 grudnia oraz od 27 do 31 grudnia możecie się bawić na dwóch ekspozycjach (Bajka i Podwodny Świat Królowej Aby) w cenie jednego biletu, bez limitu czasu. Więcej informacji oraz bilety znajdziecie tutaj

Bajka Pana Kleksa mieści się przy ul. Porcelanowej 23 w Katowicach.

PARTNER STRATEGICZNY Bajki Pana Kleksa – Tauron Polska Energia S.A.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czas pomyśleć o prezentach z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Z czego ucieszy się maluszek, a z czego nastolatek? Mamy dla Was klika podpowiedzi. Wybór jest naprawdę spory, my polecamy kreatywną zabawę i nietuzinkową modę. Zobaczcie.

Co pod choinkę dla dziecka? Podpowiadamy