Epoka lodowcowa w Forum

środa 18 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 28 stycznia 2023 - sobota 4 lutego 2023
Gdzie: Gliwice
Świat Eskimosów, lodowych igloo, zorzy polarnej, prehistorycznych zwierząt oraz pradawnych tajemnic, a do tego atrakcyjne zabawy i konkurencje dla dzieci - to wszystko czeka na Was w C.H. Forum w Gliwicach.

Przez 8 dni na poziomie 0 Centrum Handlowego Forum w Gliwicach będzie można zwiedzać interaktywną wystawę pt. „Epoka lodowcowa” i brać udział w wielu wyzwaniach, jakie będą czekać w każdej ze stref.

Igloo, zorza polarna i podbiegunowy plac zabaw

Wchodząc do Lodowego Miasteczka automatycznie staniecie się jego mieszkańcami – pomoże w tym charakteryzacja i ciuchy Eskimosów. Na miejscu poznacie zwierzęta, które żyją na terenach polarnych i obejrzycie zjawisko zorzy polarnej w wyjątkowym planetarium znajdującym się w jednym z igloo. Będziecie też mogli zasiąść na lodowym tronie i odnaleźć zamrożone przedmioty. Czeka Was również wyławianie przedmiotów z magicznego przerębla i bitwa na śnieżki. Najbardziej celni strzelcy otrzymają dyplomy. Ci, którzy rozszyfrują tajemnicę lodowej krainy – niespodzianki.

Interaktywna wystawa pt. „Epoka lodowcowa” będzie czynna od 28 stycznia do 4 lutego w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach (ul. Lipowa 1) w godzinach otwarcia centrum.

Kategoria: Wydarzenia