W krainie baniek mydlanych – spektakularne widowisko

poniedziałek 23 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 19 lutego 2023
Gdzie: Tychy
Teatr Baniek Mydlanych ponownie wyrusza w trasę koncertową po Polsce. „Tajemnicę Bańki Szczęścia” - interaktywny show, w wykonaniu międzynarodowych artystów, będzie można obejrzeć m.in. w Tychach.

Spektakl przeniesie widzów do krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia… I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  –  osobliwy naukowiec i oczywiście widzowie.

Bajkowa zabawa i bańkowe zagadki

Podczas wydarzenia dzieci będą rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę  i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. Szykuje się bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny.

Spektakl pt. „Tajemnica Bańki Szczęścia” w wykonaniu Teatru Baniek Mydlanych będzie można obejrzeć 19 lutego o godz. 13 w Teatrze Belfegor w Tychach (al. Niepodległości 32). Bilety w cenie 25-60 zł są do nabycia online. Będzie też można wygrać kilka zaproszeń w naszym konkursie.

Więcej o wydarzeniu przeczytacie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia