Rozpocznij dzień ze Strażakiem Samem

środa 1 lutego 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 5 lutego 2023
W najbliższą niedzielę podczas Filmowego Poranka w kinach Helios najmłodsi zobaczą pełne humoru przygody dzielnego strażaka i jego przyjaciół. Seans poprzedzą konkursy i zabawy z animatorem.

Kolejna porcja filmowych niespodzianek w kinach Helios to Poranek Filmowy ze Strażakiem Samem. Dzieci obejrzą zestaw bajek: „Nieposłuszny koń”, „Urodziny Sama”, „Królowie i zamczyska”, „Szaleństwo na punkcie pizzy”, „Ogniowy musical”, „James i wielka dynia”.

Bohater z Pontypandy

„Strażak Sam" to pełna humoru animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.

Łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy Filmowych Poranków mogą wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci rozwiążą zagadki, poznają ciekawostki i wezmą udział w konkursach. Za wykonanie zadania otrzymają pieczątki na specjalnej karcie. Zebrane 8 pieczątek to nagroda: odznaka HelioSówki.

Ściszony dźwięk, jaśniej na sali

Poranki Filmowe w kinach Helios charakteryzują się tym, że sala przystosowana jest do przyjęcia najmłodszych gości (nawet w wieku 3 lat) - dźwięk jest ściszony w porównaniu do standardowej głośności, z kolei światła nie są całkiem zgaszone, dzięki czemu maluch czuje się pewniej. Spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Po seansie każdy mały uczestnik otrzyma balonowy upominek.

„Strażaka Sama, cz.5” zobaczycie 5 lutego o godz. 10.30 w kinach: Helios w Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229),  Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 18,90 zł (4 i więcej dni przed seansem), 20,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 21,90 zł (2 dni przed seansem), 23,90 zł (1 dzień przed seansem) i 24,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Brak pomysłów na drugi tydzień ferii? Możecie się wybrać na łyżwy. Przygotowaliśmy dla Was zestawianie najciekawszych ślizgawek w regionie. Wśród nich bezpłatne i oferujące naukę jazdy na łyżwach.

Gdzie na łyżwy - wykaz najciekawszych lodowisk w woj. śląskim