Warsztaty o miłości dzieci i rodziców

piątek 10 lutego 2023
Kiedy: 
  • czwartek 16 lutego 2023
Gdzie: Chorzów
W Bibliotece pod chmurką tym razem mali i duzi czytelnicy zastanowią się jak pielęgnować rodzinne więzy. Tuż po walentynkach lekturą będą książki o miłości, szczególnie o tej łączącej dzieci i rodziców.

Biblioteka pod chmurką to rodzinne warsztaty, podczas których dzieci w wieku 3-7 lat i ich rodzice mogą wspólnie odkrywać świat z książką w ręku, a przy tym świetnie się bawić. Jest dużo aktywności plastycznej, rytmicznej i muzycznej. Na najbliższych zajęciach tematem przewodnim będzie miłość. Czy do jej okazywania potrzebne są słowa? Czy istnieje jakiś inny sposób, by ludzie, których kochamy wiedzieli o tym? Między innymi na te pytania postarają się odpowiedzieć uczestnicy spotkania.

Warsztaty odbędą się 16 lutego o godz. 17 w Starochorzowskim Domu Kultury (ul. Siemianowicka 59) w Chorzowie. Bilety w cenie 10 zł (obowiązują dzieci i dorosłych) można zakupić online. Dodatkowe informacje, rezerwacja miejsc pod numerem tel. 32 2473957 lub mailowo: agnieszka_w@chck.pl. Informację o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia