Kącik czytelniczy i Filmowe popołudnie w Kosmosie

czwartek 23 marca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 23 marca 2023
Gdzie: Katowice
W oczekiwaniu na Filmowe popołudnie, najmłodsi widzowie wraz z opiekunami będą mogli wsłuchać się w świat bajkowych postaci. Następnie na dużym ekranie zobaczą bajki ze Studia Filmów Rysunkowych.

Cykl „Filmowe popołudnie dla dzieci” to pokaz bajek krótkometrażowych w katowickim Kinie Kosmos. Seans przygotowany jest z myślą o najmłodszych widzach od 3. roku życia.

Kącik czytelniczy

Przed seansem (od godz. 14.30) uczestnicy będą mogli posłuchać ciekawych opowieści. Specjalnie na tę okazję pracownicy Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach wybiorą tytuły lubianych przez dzieci książek, które przeczytają słuchaczom edukatorzy Kina Kosmos. Kącik czytelniczy mogą odwiedzać wszyscy bez względu na wiek – na wydarzenie nie obowiązują zapisy.

Reksio, Bolek i Lolek i Kapitan Kliper

Na dużym ekranie dzieci zobaczą animacje ze Studia Filmów Rysunkowych. W repertuarze: „Podróże Kapitana Klipera – Na lodzie”, „Reksio – Reksiowa zima”, „Bolek i Lolek wyruszają w świat – Wyścig do bieguna”, „Zabawy Bolka i Lolka –Opiekunowie zwierząt”.

Najbliższy seans w ramach Filmowego popołudnia odbędzie się 26 marca o godz. 15 w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). Bilety w cenie 8 zł możecie zakupić online.

Kategoria: Wydarzenia