Długi weekend z Festiwalem Food Trucków

środa 19 kwietnia 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Fabryka Pełna Życia
    fot. archiwum zdjęć FB Fabryka Pełna Życia
Kiedy: 
  • piątek 28 kwietnia 2023 - poniedziałek 1 maja 2023
W majówkę Fabryka Pełna Życia wypełni się po brzegi kuchnią z różnych stron świata. Spróbujecie klasyków, jak amerykańskie burgery, autorskiej kuchni, dań wegetariańskich i smacznych deserów.

Podczas majówki nie może zabraknąć dobrego jedzenia. Od 28 kwietnia do 1 maja w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Festiwal Food Tucków. Wśród serwowanych dań znajdą się klasyki, jak burgery, frytki belgijskie czy też azjatyckie specjały. Nie zabraknie autorskiej kuchni i pysznych deserów. Do tego orzeźwiająca lemoniada i zimne piwo w klimatycznej, industrialnej przestrzeni.

Festiwal Food Trucków odbędzie się 28 kwietnia w godz. 15-22, 29 i 30 kwietnia w godz. 12-22 oraz 1 maja w godz. 12-20 w Fabryce Pełnej Życia (ul. Kościuszki 3) w Dąbrowie Górniczej. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Przed nami majówka. Mamy dla Was zestawienie niesamowitych miejsc, gdzie będziecie świetnie się bawić z całą rodziną. Parki rozrywki, dinozaury, podróż w czasie, a może zjazd w podziemia? Propozycje bliższych i dalszych wycieczek. Nie zabraknie ekstremalnych wrażeń, wspólnej zabawy i relaksu na łonie natury. 

Majówka 2023. Gdzie się wybrać? Jak ją spędzić?