Kulinarna podróż do słonecznej Grecji

poniedziałek 8 maja 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 13 maja 2023
Gdzie: Katowice
Kto z nas nie lubi wakacji? Słońce, plaża, relaks i dobre jedzenie. Do ojczyzny Odyseusza dzieci wybiorą się razem z Kids' Kitchen. Będzie to podróż kulinarna. Samodzielnie przygotują m.in. przepyszną pitę.

Podczas zajęć w Kids’ Kitchen dzieci poznają różne kuchnie i kultury świata, nawiązują nowe relacje, a także poznają własne gusta i preferencje kulinarne. Tym razem wybiorą się do słonecznej Grecji i przygotują pyszną pitę z tzatzikami. Nie zabraknie deseru: musu czekoladowego z bitą śmietaną.

Warsztaty odbędą się już 13 maja: w godz. 10.30-12.30 dla dzieci w wieku 4-8 lat, w godz. 13.30-15.30 dla dzieci w wieku 7-12 lat. Cena za dwugodzinne warsztaty wynosi 80 zł. Ilość miejsc ograniczona. Warto zapisać się już teraz, można to zrobić online. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie Kids’ Kitchen lub na fanpage’u Akademii na Facebooku.

Kids’ Kitchen mieści się przy ulicy Żwirki i Wigury 19 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Fot. Agnieszka Mróz/SilesiaDzieci.pl

Rozpoczynacie swoją górską przygodę, a może szukacie pomysłu na wycieczkę? Gdzie najlepiej zabrać malucha, a gdzie starszaka? Najbliżej Śląska i Zagłębia znajdziecie Beskidy. Przygotowaliśmy zestawienie kilku najciekawszych, naszym zdaniem, sprawdzonych tras.  

Beskidzkie trasy z małym dzieckiem