Lato z pszczółką, Bebokiem i dinozaurem

czwartek 22 czerwca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • środa 28 czerwca 2023 - sobota 26 sierpnia 2023
Gdzie: Bytom
„Wakacje pod chmurką” to propozycja na kreatywny czas w mieście. Na każdy tydzień wakacji przygotowano inny temat zajęć. Dzieci zgłębią różne dziedziny wiedzy od przyrody aż po sztukę.

Podczas cyklu warsztatów przygotowanych przez Muzeum Górnośląskie w Bytomiu dzieci nie będą się nudzić. Na każdy tydzień przygotowano inny temat, który będzie realizowany dwukrotnie: w każdą środę oraz w każdą sobotę w samo południe. W czasie letnich spotkań mali uczestnicy odwiedzą hotel dla owadów, zanurzą się w świecie potworów i zwierząt rodem ze średniowiecza, pomalują i ozdobimą drewniane zabawki, stworzą torby z dinozaurami, zaprojektują część ubioru, który zmieni ich w prehistoryczne jaszczury, narysują unikatowe dzieła sztuki i wiele, wiele więcej.

Zajęcia będą odbywać się w środy i soboty o godz. 12 w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu (pl. Jana III Sobieskiego 2). Wstęp 14 zł. Obowiązują zapisy w Dziale Edukacji: 32 281 82 94, w. 127. Szczegółowy plan znajdziecie na stronie Muzeum.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa