Wakacyjne spacery z przyrodnikiem

piątek 23 czerwca 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie
    fot. archiwum zdjęć FB Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie
Kiedy: 
  • wtorek 4 lipca 2023 - czwartek 31 sierpnia 2023
Gdzie: Radzionków
W wakacje po Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie oprowadzi Was przyrodnik. Podczas spacerów poznacie ciekawostki z zakresu dendrologii, botaniki, ornitologii, zielarstwa. Udział jest bezpłatny.

Wycieczki skierowane są zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. Przewodnikami będą przyrodnicy, specjaliści w swoich dziedzinach, a przy tym doświadczeni, pełni pasji, edukatorzy. Na spacer będzie można wybrać się m.in. z dendrologiem, entomologiem, ornitologiem, malakologiem, hydrobiologiem, ornitologiem, fotografem przyrody, botanikiem czy też z zielarzem.

Spacery będą odbywać się w każdy wtorek i czwartek lipca oraz sierpnia w godz. 10-12.15 w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie (zbiórka przy gramie głównej, ul. Zejera). Udział jest bezpłatny. Obowiązują zapisy: 536330776 lub 534994577 lub ogrodradzionkow@sibg.org.pl. Informację znajdziecie na stronie Ogrodu.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa