Pyszne jedzenie i dobra zabawa w Ogrodzie Śniadaniowym

piątek 16 czerwca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 1 lipca 2023 - sobota 29 lipca 2023
Wakacyjne spotkania w ogrodzie to zabawa dla najmłodszych i odpoczynek dla rodziców. W każdą sobotę lipca dzieci pod opieką animatorów wezmą udział w zabawach, warsztatach czy też dogoterapii.

Ogród Śniadaniowy to wakacyjne spotkania w ogrodzie Śląskiego Teatru Impresaryjnego im. Henryka Bisty, który powstał w ramach przekształcenia MCK. Jak co roku przygotowano wiele atrakcji dla dzieci m.in. animacje z językiem angielskim, zajęcia plastyczne, modelowanie z zapałek, czytelnia pod chmurką, warkoczyki, tatuaże, dogoterapia, taniec, akrobatyka i wiele innych. Dorośli będą mogli poćwiczyć nordic walking, zasięgnąć porad kosmetycznych lub skosztować pysznego śniadania. Wydarzenie to również okazja do zobaczenia z bliska radiowozu policyjnego, wozu strażackiego, zbroi rycerza oraz spotkania z pszczelarzem.

Śniadania będą odbywać się w każdą sobotę lipca w godz. 11-13 w ogrodzie Śląskiego Teatru Impresaryjnego im. Henryka Bisty (ul. Niedurnego 69) w Rudzie Śląskiej. Pierwsze spotkanie już 1 lipca. Wstęp wolny. Dokładny program imprezy znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia