Muzyka, teatr i zabawa – startują Parkobajtle

piątek 30 czerwca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 9 lipca 2023 - niedziela 27 sierpnia 2023
Gdzie: Bytom
W miłych okolicznościach przyrody dzieci zobaczą spektakle O! Teatru, Lufcika na Korbę lub posłuchają koncertów gordonowskich. Weźcie ze sobą kocyk, rozsiądźcie się wygodnie i bawcie się dobrze!

Jak co roku Bytomskie Centrum Kultury przygotowało dla najmłodszych wakacyjne, plenerowe spektakle i koncerty- „Parkobajtle”. Spotkania będą odbywać się w letnie niedzielne popołudnia w Parku Miejskim im. F. Kachla przy Stawie Północnym.

Maluchy w krainie dźwięku i przygoda z teatrem

Na plenerowej scenie dzieci i rodzice zobaczą spektakle O!Teatru oraz Lufcika na Korbkę, a w muzyczną podróż wyruszą ze znanym i lubianym cyklem koncertów „Maluchy w krainie dźwięku”. W programie znajdą się przedstawienia: „Wielka wyprawa Pana Maluśkiewicza” (9 lipca), „Lekcja ekologii Profesora Wiedzosława” (23 lipca), „Opowieści przez Lufcik - Wtomigrajki, historie i bajki” (6 sierpnia), „Opowieści przez Lufcik – Ciocia Asia i Zwierzaki” (20 sierpnia). Koncerty gordonowskie w Parku będą gościć 16 i 30 lipca, 13 sierpnia, a ostatnie spotkanie 27 sierpnia odbędzie się przed BECEKiem (Plac Karin Stanek 1).

Cykl „Parkobajtle” rozpocznie się 9 lipca, a zakończy 27 sierpnia. Spektakle i koncerty będą odbywać się w wakacyjne niedziele o godz. 14 w Parku Miejskim im. F. Kachla w Bytomiu, w okolicach Stawu Północnego od strony ul. Olimpijskiej. Bilety w cenie 5 zł można zakupić online. Informację znajdziecie na stronie BECEKu lub na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia