Śpiew, rękodzieło i warsztaty w malowniczych Beskidach

wtorek 4 lipca 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Czantoria Kolej Linowa
    fot. archiwum zdjęć FB Czantoria Kolej Linowa
Kiedy: 
  • sobota 8 lipca 2023 - niedziela 9 lipca 2023
Gdzie: Ustroń
Kiermasz rękodzieła, bezpłatne warsztaty, muzyka góralska, kreatywny kącik zabaw, pyszne jedzenie i relaks na największej górskiej plaży – tak zapowiada się „Weekend Regionalny” na Czantorii.

W najbliższy weekend na szczycie Czantorii będzie można znaleźć stoiska twórców regionalnych (godz. 10-15). Najmłodsi wezmą udział w bezpłatnych warsztatach dekorowania pierników lub spędzą czas w kreatywnym kąciku zabaw (godz. 11-15). Wydarzenie to również koncert Kapeli Góralskiej Wisła (godz.11-14). 8 lipca zaplanowano wyjątkową atrakcję - spotkanie z Balladyną przy ognisku (godz.18-20). Ponadto można odpocząć na bezpłatnych leżakach rozstawionych na górskiej plaży czy też zjechać na torze saneczkowym o długości 710 metrów.

„Weekend Regionalny” na Czantorii odbędzie się 8-9 lipca. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Kolej Linowa Czantoria mieści się w Ustroniu, przy ul. 3 Maja 130. Dzieci do 4. roku życia pojadą kolejką bezpłatnie. 8 lipca w godz. 17.30-20 bilety będą w promocyjnej cenie 21 zł – bilet góra – dół, 18 zł – bilet w jedną stronę. Więcej informacji o imprezie znajdziecie na stronie.

Kategoria: Wydarzenia