Zajęcia z jogi dla całej rodziny

środa 5 lipca 2023
Kiedy: 
  • sobota 22 lipca 2023
To wspólna przygoda rodziców z dzieckiem w Fabryce Pełnej Życia. Zajęcia pozwalają spędzić razem czas w sposób konstruktywny i wspaniale wpłyną na wzajemne relacje. Udział jest bezpłatny.

Joga rodzinna odbędzie się w ramach cyklicznych, wakacyjnych warsztatów dla dzieci, które goszczą co sobotę w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej. Warsztaty są darmowe, ogólnodostępne. To ciekawa propozycja na aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu.

Bliskość, relaks i praktyka uważności

Dzięki jodze dzieci i rodzice poprawią komunikację między sobą, wzmocnią zaufanie i wzajemne zrozumienie. Uczestnicy wspólnie poćwiczą różne pozycje jogi, oddech z różnorodnymi rekwizytami, zrelaksują się przy dźwiękach instrumentów. Zajęcia to również praktyka uważności oraz rodzinna twórczość artystyczna – powstaną m.in. kolorowe mandale.

Warsztaty jogi rodzinnej odbędą się 22 lipca w godz. 11.30-12.30 w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej (ul. Kościuszki 3). Udział jest bezpłatny. Uczestnicy są proszeni o zabranie ze sobą mat lub kocyków. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa