Bieg z przeszkodami – sportowa zabawa dla dzieci

poniedziałek 7 sierpnia 2023
  • Podczas biegu do pokonania będzie tor z przeszkodami (fot. pexels)
    Podczas biegu do pokonania będzie tor z przeszkodami (fot. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 12 sierpnia 2023
Gdzie: Katowice
Do pokonania będzie kilka przeszkód: skoki przez opony, przejście przez belkę, przenoszenie ciężarów czy czołganie się pod siatką. Na wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg czekają pamiątkowe medale.

Propozycja na aktywną sobotę – bieg przeszkodowy dla dzieci. W sportowej rywalizacji mogą wziąć udział dzieci i młodzież od 5. do 15. roku życia. Uczestnicy będą musieli pokonać tor z kilkoma przeszkodami takimi jak skoki przez opony, przejście przez belkę, przenoszenie ciężarków czy czołganie pod siatką. Nie będzie przeszkód wodnych ani błotnych, a także przeszkód z podwieszaniem czy podciąganiem. Dzieciaki, które ukończą bieg otrzymają pamiątkowe medale. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji.

Bieg już 12 sierpnia w godz. 11-18 na terenie przy Wodnym Placu Zabaw 3 Stawy w Katowicach. Starty będą odbywać się co 20 minut. Grupy będą wpuszczane według kolejności zgłaszania i w miarę możliwości w turach zbliżonych wiekowo. Udział w biegu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Impreza jest zależna od pogody. Na dzień przed imprezą warto sprawdzić informacje na stronie Fb MOSiR Katowice.

Kategoria: Wydarzenia