„Dzieciniec Teatralny” z Yuku i Mamą Mu

niedziela 9 lipca 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Teatr Mały Tychy
    fot. archiwum zdjęć FB Teatr Mały Tychy
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 16 lipca 2023 - niedziela 27 sierpnia 2023
Gdzie: Tychy
Pomysł na wakacje? W każdą niedzielę możecie zobaczyć ciekawe bajki i wziąć udział w rodzinnych warsztatach. Powstaną lalki teatralne, budynki z kartonu, totemy czy też archipelag wysp. Wstęp wolny.

W wakacje Teatr Mały przygotował dla dzieci i ich rodziców przestrzeń do spędzania wolnego czasu - „Dzieciniec Teatralny”. W każdą niedzielę na odwiedzających czeka projekcja bajki i warsztaty plastyczne. 16 lipca na dużym ekranie „Mama Mu wraca do domu” i warsztaty ToteMy, 23 lipca „Wielka wyprawa Molly” i tworzenie wspólnego archipelagu wysp „WyprawiaMy”, 30 lipca „Yuku i magiczny kwiat” oraz „IdzieMy” z pracą plastyczną tworzącą drogę, 6 sierpnia „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” i zajęcia „TworzyMy” z lalkami teatralnymi, 13 sierpnia „Yakari i wielka podróż” oraz tworzenie wspólnej rzeki „RzeknieMy”, 20 sierpnia „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica skorpiona” i warsztaty „TuMy”, podczas których każda rodzina stworzy budynek użyteczności publicznej z kartonu, 27 sierpnia „Klara Muu!” i organizacja przyjęcia „PrzyjmujeMy”.

„Dzieciniec Teatralny 3.” czeka na Was w każdą niedzielę o godz. 12 – projekcja bajek, o godz. 13.30 - warsztaty plastyczne w Pasażu Kultury Andromeda (pl. Baczyńskiego 2) w Tychach. Wstęp wolny. Szczegóły znajdziecie na stronie Teatru Małego.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa