Wycieczka na Trzy Kopce Wiślańskie z przewodnikiem

środa 9 sierpnia 2023
  • Udział w wycieczce z przewodnikiem jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
    Udział w wycieczce z przewodnikiem jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
  • Obowiązują zapisy w Informacji Turystycznej (fot. mat. organizatora)
    Obowiązują zapisy w Informacji Turystycznej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 12 sierpnia 2023
Gdzie: Brenna
Rozpoczynacie przygodę z górami? Warto wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem z Brennej na Trzy Kopce Wiślańskie. Czeka na Was piękna panorama z Gronika i kultowy stary garbus przy Telesforówce.

Trzy Kopce Wiślańskie (810 m n.p.m.) to widokowy szczyt w paśmie Równicy w Beskidzie Śląskim. Trasa nie jest skomplikowana i idealnie nadaje się na rodzinne górskie wyprawy. W sobotę 12 sierpnia będzie można skorzystać z bezpłatnej wycieczki z przewodnikiem. Trasa będzie zaczynać się w Brennej Leśnicy, poprowadzi na Trzy Kopce Wiślańskie, Świniorkę i zakończy się w tym samym miejscu. Na szlaku czekają piękna panorama z Gronika i Trzech Kopców, przytulisko Telesforówka z czerwonym garbusem.

Wycieczka odbędzie się 12 sierpnia. Start o godz. 9 z przystanku PKS Brenna Leśnica (ul. Pilarzy). Udział w wycieczce jest bezpłatny. Ubezpieczenie NNW we własnym zakresie. Zapisy w Informacji Turystycznej - Brenna, ul. Malinowa 2b (tel. kontaktowy 33 8586971). Informację znajdziecie na Fb Gmina Brenna.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku

Fot. Agnieszka Mróz/SilesiaDzieci.pl

Rozpoczynacie swoją górską przygodę, a może szukacie pomysłu na wycieczkę? Gdzie najlepiej zabrać malucha, a gdzie starszaka? Najbliżej Śląska i Zagłębia znajdziecie Beskidy. Przygotowaliśmy zestawienie kilku najciekawszych, naszym zdaniem, sprawdzonych tras.  

Beskidzkie trasy z małym dzieckiem