Hip-hopowy koncert dla rocznej Natalki

czwartek 24 sierpnia 2023
  • Imprezę rozkręci DJ Jin z lampy, a na scenie pojawia się hip-hopowe składy (fot. mat. organizatora)
    Imprezę rozkręci DJ Jin z lampy, a na scenie pojawia się hip-hopowe składy (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 26 sierpnia 2023
Gdzie: Imielin
Możecie dobrze się bawić, a przy okazji wspomóc zbiórkę na pilną operację małej Natalki z Tychów. W programie hip-hopowe składy, animacje dla dzieci, dmuchany plac zabaw, strefa gastro, rajd rowerowy.

Natalka urodziła się jako wcześniak w ciężkim stanie. Dziewczynka pierwsze 2 tygodnie życia spędziła w inkubatorze. Po wyjściu ze szpitala rozpoczęła się praca z fizjoterapeutą, która traw do dziś ze względu na obniżone napięcie mięśniowe. Niestety pod koniec maja tego roku rodzice dostali druzgocącą diagnozę - szpotawe podudzie, wada ta jest wynikiem rzadkiej, nieuleczalnej choroby genetycznej Neurofibromatozy typu 1. Wrodzony staw rzekomy jest bardzo trudny do wyleczenia, a niepowodzenia często prowadzą do amputacji. Jedyną nadzieją na uratowanie nóżki dziewczynki jest kosztowna, skomplikowana, wieloetapowa operacja w Paley European Institute. Więcej informacji o Natalce znajdziecie tutaj.

Koncert charytatywny w rytmie hip-hop

Zbiórkę pieniędzy na pilną operację Natalki z Tychów będzie można wesprzeć podczas koncertu. Wśród atrakcji: rajd rowerowy „Koło zalywu na kole”, dmuchaniec, animacje, strefa gastro. Imprezę rozkręci DJ Jin z lampy, a na scenie pojawia się hip-hopowe składy.

Impreza odbędzie się 26 sierpnia w godz. 14-22 w Imielinie przy ul. Wandy 58. Informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia