Koniec wakacji w stylu szalonych lat 20-tych

poniedziałek 28 sierpnia 2023
  •  Nie zabraknie lekcji tańca dla dzieci, wspólnych animacji, retro gier i zabaw (fot. mat. organizatora)
    Nie zabraknie lekcji tańca dla dzieci, wspólnych animacji, retro gier i zabaw (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 2 września 2023
Gdzie: Chorzów
„Retro Pożegnanie Wakacji w Parku Śląskim” przeniesie Was do czasów złotej ery swingu, eleganckich strojów i jazzowej muzyki. Beztroska zabawa, taniec i atrakcje dla dzieci dostarczą mnóstwo radości i śmiechu.

Jak pożegnać wakacje? Można wybrać się na niezwykłe wydarzenie w stylu szalonych lat 20-tych. Muzykę swingową zapewni zespół Boba Jazz Band - jeden z najpopularniejszych zespołów jazzu tradycyjnego w Polsce. Na parkiecie będzie można poćwiczyć m.in. Charlestona, Lindy Hoop ze szkołą tańca Swing City Katowice. Nie zabraknie lekcji tańca dla dzieci, wspólnych animacji, retro gier i zabaw oraz potańcówki. Teatr Gry i Ludzie zagra dla najmłodszych spektakl „Opowieści Wagantów”. Impreza to również okazja do poznania gry w Zośkę z Mistrzem Świata Pawłem Nowakiem czy też intensywny trening tabaty.

„Retro Pożegnanie Wakacji w Parku Śląskim” już 2 września w godz. 13-21 na terenie Kręgów Tanecznych w Parku Śląskim. Wstęp wolny. Dokładny rozkład imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia