Spotkanie z drużyną „Psiego Patrolu”

środa 15 listopada 2023
  • Najmłodsi fani będą świetnie się bawić w strefach tematycznych związanych z pieskami (fot. mat. organizatora)
    Najmłodsi fani będą świetnie się bawić w strefach tematycznych związanych z pieskami (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 17 listopada 2023 - sobota 18 listopada 2023
Gdzie: Zabrze
Z okazji premiery animacji „Psi Patrol: Wielki film” Rider wraz ze swoimi pieskami przygotował dla wszystkich fanów niespodzianki. Na dzieciaki czekają wesołe zabawy i konkursy z nagrodami. Wstęp wolny.

Drużyna „Psiego Patrolu" odwiedzi M1 Zabrze. Najmłodsi będą świetnie się bawić w strefach tematycznych związanych z pieskami. W strefie Chase’a odbędą się warsztaty z bezpieczeństwa na drodze, podczas których będzie można zrobić własnoręcznie odblaski i nauczyć się zasad poruszania się na drodze. Ponadto, każdy mały i duży fan policyjnego pieska będzie mógł wsiąść do jego radiowozu, uruchomić radio, światła i klakson. Wraz z Rubblem dzieci będą mogły stworzyć budowle z przestrzennych puzzli, a Skye zaprosi najmłodszych do zjeżdżalni i basenu z kulkami. W strefie multimedialnych zabaw będzie okazja do posłuchania Kosmopiesków i obejrzenia różnych animacji z ich udziałem. Co godzinę najmłodsi będą mogli zagrać także w „Psi Patrol Bingo". Nie zabraknie konkursów z nagrodami.

Spotkanie z bohaterami „Psiego Patrolu" odbędzie się w dniach 17 i 18 listopada w godz. 11-19 w M1 w Zabrzu (ul. Plutonowego Ryszarda Szkubacza 1). Udział w atrakcjach jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia a Fb.

Kategoria: Wydarzenia