Rodzinne warsztaty tworzenia szopek krakowskich

czwartek 23 listopada 2023
  • Udział w warsztatach jest bezpłatny  (fot. mat. pexels)
    Udział w warsztatach jest bezpłatny (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • piątek 15 grudnia 2023
Gdzie: Gliwice
Coraz bliżej święta, warto już dziś pomyśleć o ozdobach. Najpiękniejsze to te stworzone własnoręcznie. Już wkrótce rodzinie będziecie mogli zbudować szopkę krakowską na bezpłatnych warsztatach. Obowiązują zapisy.

Nic tak nie oddaje ducha świąt jak piękna szopka umieszczona pod choinką. Jak ją wykonać? Pomocne będą rodzinne warsztaty w Centrum Kultury „Victoria” w Gliwicach. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 6-8 lat oraz ich opiekunów. Bożonarodzeniowe budowle będą powstawać w parach (dziecko i dorosły).

Warsztaty odbędą się 15 grudnia o godz. 17.30 w budynku CK „Victoria” (ul. Barlickiego 3, w sali nr 45) w Gliwicach. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem telefonu: 32 444-28-12 wew. 15. Informację o zajęciach znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także


Na mikołajki obdarowujemy się zwykle drobnymi upominkami. O wiele większym wyzwaniem jest Boże Narodzenie, kiedy pod choinką każdy oczekuje konkretnych prezentów. Sporządziliśmy listę tych najciekawszych. Wśród naszych propozycji są wyłącznie najwyższej jakości, niebanalne polskie produkty: zabawki, ubrania, gadżety, książki. Zobaczcie, jakie "perełki" znaleźliśmy.
 

Top 50 – najlepsze prezenty pod choinkę