Mikołajki z Kicią Kocią, Trollami i Willy Wonką

czwartek 30 listopada 2023
  • Przed seansami na widzów będą czekać konkursy z nagrodami (fot. mat. organizatora)
    Przed seansami na widzów będą czekać konkursy z nagrodami (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 2 grudnia 2023
  • niedziela 3 grudnia 2023
  • środa 6 grudnia 2023
Niezapomniane bajki i wzruszające historie oraz moc konkursów z nagrodami - to wszystko czeka na Was w kinach Helios podczas mikołajek. Na dużym ekranie zobaczycie „Kicia Kocia pod choinkę”, „Życzenie”, „Trolle 3” oraz film „Wonka”.

Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najlepszy scenariusz na spędzenie tego święta to filmowa przygoda w kinach Helios. Przed seansami na widzów będą czekać konkursy z nagrodami.

Święta z Kicią Kocią

„Kica Kocia pod choinkę” to najnowsza odsłona z serii bajek o ulubionej bohaterce książek Anity Głowińskiej. W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje, a jej ciekawość świata sprawia, że poznaje coraz to nowe rzeczy, ucząc się przy tym i dobrze bawiąc się z Packiem, Adelką i Juliankiem. Tym razem Kicia Kocia będzie podróżować pociągiem, gotować czy tez sprzątać. Przed seansem dzieci otrzymają kolorowanki i pamiątkowe dyplomy z Kicią Kocią.

Poppy i Mruk są parą!

Na duże ekrany wracają kolorowe „Trolle 3”. Po dwóch filmach o przyjaźni, Poppy i Mruk są teraz oficjalnie parą. Poppy odkrywa, że Mruk był kiedyś częścią boysbandu - BroZone, wraz ze swoimi czterema braćmi. Jednak zespół rozpadł się, a rodzeństwo nie ma od tamtej pory ze sobą kontaktu. Mruk i Poppy wyruszają w pełną emocji podróż, aby zjednoczyć braci.

„Życzenie” od Disney'a

To animowana komedia muzyczna, która przeniesie widzów do magicznego królestwa Rosas. Jego władca posiada moc spełniania życzeń. Kiedy Asha wypowiada życzenie tak potężne, odpowiada na nie kosmiczna siła - gwiazdka o ogromnej mocy. Dziewczynka i jej towarzysz koziołek Valentino oraz gwiazdka wspólnie stawiają czoła najgroźniejszemu wrogowi królowi Magnifiko.

Historia Willy Wonki

Inspiracją filmu „Wonka” jest niezwykły bohater „Charliego i fabryki czekolady” - najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla. Historia opowiada o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj.

„Mikołajki jak z bajki” w kinach Helios odbędą się 2, 3 i 6 grudnia. Specjalne pokazy można zobaczyć w kinach w: Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Więcej informacji znajdziecie również na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia