Zwiedź szatnię, lożę prezydencką i wejdź na murawę stadionu

środa 20 grudnia 2023
  • Podczas spaceru będzie można zobaczyć również Tyską Galerię Sportu (fot. archiwum zdjęć FB Muzeum Miejskie w Tychach)
    Podczas spaceru będzie można zobaczyć również Tyską Galerię Sportu (fot. archiwum zdjęć FB Muzeum Miejskie w Tychach)
Kiedy: 
  • sobota 30 grudnia 2023
Gdzie: Tychy
Zwiedzicie najciekawsze, zwykle niedostępne dla widzów miejsca na Stadionie Miejskim w Tychach. Odwiedzicie również Tyską Galerię Sportu. Spacer odbędzie się z przewodnikiem. Udział jest bezpłatny.

Jeden z najładniejszych piłkarskich obiektów w naszym kraju będzie można zwiedzić już 30 grudnia. W trakcie spaceru przewodnik pokaże m.in. strefę VIP, szatnię, lożę prezydencką, salę konferencji prasowych, sektor kibiców gości oraz zaplecze techniczne. Zwiedzający będą mogli również wejść na poziom murawy i usiąść na ławce rezerwowych. Z kolei w Tyskiej Galerii Sportu czekają - prezentowane w atrakcyjnej formie na multimedialnej wystawie stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” – historie i ciekawostki, związane z największymi sukcesami sportowców z Tychów. Do obejrzenia są także liczne pamiątki i trofea tyskich sportowców. Finałem zwiedzania będzie krótki seans filmowy.

Zwiedzanie odbędzie się 30 grudnia w godz. 11-12. Zbiórka przed wejściem na Stadion Miejski Tychy przy ul. Baziowej. Obowiązują zapisy (także SMSem) pod numerem telefonu: 515 717 430 lub mailowo: k.hajduk@tgs.tychy.pl. Wstęp wolny. Szczegóły znajdziecie na stronie Muzeum Miejskiego w Tychach.

Kategoria: Wydarzenia