Zobacz przygody animowanych bohaterów ze świata ognia i wody

poniedziałek 8 stycznia 2024
  • Wstęp na pokaz jest bezpłatny (fot. mat. pexels)
    Wstęp na pokaz jest bezpłatny (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 13 stycznia 2024
Gdzie: Sosnowiec
Nie wiesz co zrobić z sobotnim przedpołudniem? Możecie się wybrać na bezpłatny seans w ramach „Familijnego Pokazu Filmowego”. Na dużym ekranie historia miłości dwojga bohaterów pochodzących z zupełnie innych światów – ognia i wody.

Familijne Pokazy Filmowe to cykliczna impreza obejmująca comiesięczne seanse adresowane do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku. Podczas najbliższego seansu widzowie zobaczą niesamowitą animację o bohaterach ze świata ognia, wody, ziemi i powietrza.

Gdzie sprawdzić tytuł?

Tytuł filmu (tytuły nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej) można sprawdzić na plakatach i ulotkach w Zagłębiowskiej Mediatece, poprzez newsletter, poprzez zeskanowanie kodu QR na plakacie lub kliknięcie w napis „Tytuł Filmu” na stronie Biblioteki i wpisanie aktualnego hasła dostępu (można go uzyskać pod adresem kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 693266411 lub od dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP).

Film będzie można zobaczyć 13 stycznia o godz. 11 w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11) w Sosnowcu. Wstęp wolny. Wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Organizator – w przypadku frekwencji przekraczającej możliwości Auli (200 miejsc) - zastrzega możliwość wcześniejszego zamknięcia drzwi i odmówienia wstępu na pokaz.

Kategoria: Wydarzenia