Naucz się bezpłatnie jeździć na łyżwach lub grać w hokeja

piątek 29 grudnia 2023
  • Udział w zajęciach jest bezpłatny (fot. archiwum zdjęć FB MOSiR Mikołów)
    Udział w zajęciach jest bezpłatny (fot. archiwum zdjęć FB MOSiR Mikołów)
Kiedy: 
  • środa 3 stycznia 2024 - czwartek 29 lutego 2024
Gdzie: Mikołów
„Pierwsze kroki na lodzie oraz pierwsze kroki z hokejem” to okazja do regularnego ruchu i aktywnej zabawy na świeżym powietrzu, również podczas ferii. Organizatorzy zapewniają darmowe wypożyczenie łyżew.

„Pierwsze kroki na lodzie oraz pierwsze kroki z hokejem” to propozycja zajęć Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie. Na lodowisku „Planty” dzieci nauczą się jazdy na łyżwach, poprawią technikę jazdy oraz nauczą się gry w hokeja. Zajęcia będą odbywać się również podczas ferii zimowych. Każdy uczestnik powinien posiadać własny sprzęt ochronny umożliwiający bezpieczny udział w zajęciach. Organizatorzy zapewniają kaski ochronne dla uczestników zajęć. W ramach akcji istnieje możliwość darmowego wypożyczenia łyżew.

Nauka jazdy na łyżwach i gry w hokeja będzie odbywać się od 3 stycznia do 29 lutego na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „Planty” w Mikołowie (ul. Konstytucji 3 maja 38). Godziny zajęć nauki jazdy na łyżwach: poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.30-17.30 oraz w weekendy w godz. 10-11. W okresie ferii zimowych (29 stycznia – 11 luty) w godz. 10-11 od poniedziałku do piątku. Nauka gry w hokeja w godz. 9-10 w weekendy, podczas ferii w godz. 9-10 w środy i piątki. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie na zajęcia podpisanego oświadczenia i zgody rodzica. Udział jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie MOSiR Mikołów

Kategoria: Wydarzenia