Zobacz przygody „Tomka i Przyjaciół” na dużym ekranie

czwartek 11 stycznia 2024
  • Seans  rozpocznie się konkursami i zabawami w sali kinowej (fot. mat. organizatora)
    Seans rozpocznie się konkursami i zabawami w sali kinowej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 14 stycznia 2024
Filmowe Poranki w kinie Helios są dostosowane do najmłodszych widzów. Dźwięk na sali jest ściszony, pozostawione jest przyciemnione światło, a projekcję poprzedzają konkursy i zabawy.

„Tomek i Przyjaciele” to animowany serial dla dzieci o przygodach małej niebieskiej lokomotywy. Dzięki swojej pracowitości Tomek jest numerem 1 i tym samym przykładem dla innych. Jest zawsze uśmiechnięty i kiedy tylko może chętnie pomaga innym. Podczas swojej codziennej pracy Tomek i jego przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód i ciągle uczą się czegoś nowego. W ramach Filmowych Poranków w kinie Helios na ekranie pojawi się zestaw bajek: „Świąteczna góra”, „Śnieżyca”, „Zupełnie jak nowy”, „Więcej niż ładna lokomotywa”, „Kłopotliwy pług', „Tomek dowodzi”.

Łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy Filmowych Poranków mogą wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci rozwiążą zagadki, poznają ciekawostki i wezmą udział w konkursach. Za wykonanie zadania otrzymają pieczątki na specjalnej karcie. Zebrane 8 pieczątek to nagroda: odznaka HelioSówki.

Poranek w kinie

Seanse przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas Poranków dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione są też przyciemnione światła, dzięki czemu nawet najmłodsze maluchy mogą bez obaw uczestniczyć w wydarzeniu. Każde spotkanie rozpoczyna się konkursami i zabawami w sali kinowej. Czas trwania pokazu to 65 minut.

„Tomek i Przyjaciele, cz.3” obejrzymy 14 kwietnia o godz. 10.30 w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Sosnowcu (ul. Modrzejowska 32b), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie: 16.90 zł (4 i więcej dni przed seansem), 20,90 zł (na 3 dni przed seansem), 22,90 zł (2 dni przed seansem), 23,90 zł (1 dzień przed seansem) i 25,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia