Odwiedź magiczne laboratorium w Teatrze Gry i Ludzie

poniedziałek 4 marca 2024
  • Spektakl oparty jest na dźwiękach, grze światła i cienia (fot. mat. organizatora)
    Spektakl oparty jest na dźwiękach, grze światła i cienia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 10 marca 2024
Gdzie: Katowice
Zwariowany profesor Decybeliusz i jego poukładana asystentka Zosia zabiorą widzów w świat pełen dźwięków. Przeżyją śmieszne, ale i pełne grozy przygody. Możecie do nich dołączyć już w najbliższą niedzielę.

"Ani me, ani be..." to autorska bajka inspirowana i oparta na dźwiękach. W spektaklu wykorzystano również grę światłem i cieniem. Pozornie surowa scenografia, na oczach widzów zmieni się w magiczne laboratorium, gdzie prawa fizyki nie zawsze działają tak jak powinny, a jego przestrzeń zamieszkuje krowa. Do czego bohaterowie użyją sonicznego detonatora? Czy profesor Decybeliusz i jego asystentka Zosia naprawią nieudany eksperyment i doprowadzą dźwiękowy świat do porządku?

O tym będzie można przekonać się 10 marca o godz. 15 w Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach (ul. Gliwicka 120). Bilety można zakupić online, są w cenie: 29 zł. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501395069 lub mailowo: rezerwacja@gryiludzie.pl. Ciekawostki związane z postaciami i kulisy spektakli znajdziecie również na fanpage’u Teatru na Facebooku. Spektakl dla dzieci w wieku od 3 lat.

Kategoria: Wydarzenia