Wielka żużlowa wystawa

czwartek 29 lutego 2024
  • Na wystawie zostaną zaprezentowane historyczne motocykle (fot. mat. pexels)
    Na wystawie zostaną zaprezentowane historyczne motocykle (fot. mat. pexels)
  • Ekspozycja będzie gościć w Świętochłowicach  (fot. mat. organizatora)
    Ekspozycja będzie gościć w Świętochłowicach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 8 marca 2024 - poniedziałek 11 marca 2024
Jesteście fanami żużlu? Nie może Was zabraknąć na wystawie „100-lecie Sportu Żużlowego”. Na specjalnej wystawie zaprezentowane zostaną historyczne motocykle, liczne eksponaty i zdjęcia.

Ekspozycja będzie gościć w Świętochłowicach w zabytkowej hali dawnej walcowni Huty Silesia. Na wystawie zostaną zaprezentowane historyczne motocykle – najstarszy z 1934 roku. Nie zabraknie licznych eksponatów i zdjęć, które pozwolą przenieść się w romantyczne czasy początków żużla w Polsce i na świecie. Ponadto zwiedzający będą mogli zapoznać się z najciekawszymi wydarzeniami zaprezentowanymi na wielkoformatowym kalendarium. Wystawa zostanie wzbogacona o elementy lokalnej historii żużlowej i wspomnienia na temat świętochłowickich zawodników.

Wystawę będzie można zobaczyć w dniach 8-11 marca w dawnej walcowni Huty Silesia (ul. Chorzowska 1170 w Świętochłowicach – Lipinach. W piątek i poniedziałek w godz. 9-18, w sobotę i niedzielę w godz. 9-18. Sprzedaż biletów odbędzie się stacjonarnie, przy wejściu do budynku. Bilety są w cenie 15 zł – ulgowy (dzieci od 7. roku życia), 25 zł – normalny, 60 zł – rodzinny (4 osoby). Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia