Hipopotamy w baletkach i Człowiek-Rakieta w cyrku „Bambolino”

wtorek 23 stycznia 2024
  • Dzieci będą zachwycone tańczącymi hipopotamami w baletkach (fot. mat. organizatora)
    Dzieci będą zachwycone tańczącymi hipopotamami w baletkach (fot. mat. organizatora)
  • Widowisko przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3-10 lat (fot. mat. organizatora)
    Widowisko przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3-10 lat (fot. mat. organizatora)
  • Show będzie można zobaczyć w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Show będzie można zobaczyć w Katowicach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 23 lutego 2024
Gdzie: Katowice
Barwny pokaz mistrza Bambolino odwiedzi nasze województwo. To jedyny na świecie cyrk szczęśliwych zwierząt. Na scenie pojawią się aktorzy przebrani m.in. za pingwiny, strusie, kangury. Widowisko dostarczy najmłodszym mnóstwo śmiechu i interaktywnej zabawy.

W tym cyrku zwierzęta są szczęśliwe. Dlaczego? Na scenie nie występują prawdziwe zwierzęta, a przebrani aktorzy. Widowisko przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3-10 lat.

Pogromca pcheł, ciekawskie strusie i magia

Tylko w cyrku „Bambolino” widzowie zobaczą na scenie tańczące w baletkach hipopotamy, pojedynek nieustraszonych kangurów bokserskich. Dreszczyk emocji dostarczy nietuzinkowy numer wystrzelenia z armaty Człowieka-Rakiety. Najmłodszych zachwyci jedyny na świecie pogromca pcheł, a trzymetrowy pyton amazoński pokaże możliwości wyszkolonego fakira. Do tego cyrkowe pingwiny, ciekawskie strusie, czarujący klauni, magicy oraz gwiazda areny Bambolino – orangutan Gosha. Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

Widowisko będzie można zobaczyć 23 lutego o godz. 18 w Pałacu Młodzieży w Katowicach (ul. Mikołowska 23). Ceny biletów zaczynają się od 45 zł – są do kupienia online. Dzieci do 2,5 lat mogą wejść bezpłatnie – siedzą na kolanach rodzica, bez osobnego miejsca. Czas trwania występu – 80 minut z 10-minutową przerwą.

Obserwujcie nasz dział konkursy, do wygrania będą bilety na cyrkowy show „Bambolino".

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Na Śląsku jest wiele górek i tras saneczkowych (fot. pexels)

Najmłodsi uwielbiają zabawę na śniegu, a zjazdy na saneczkach to najpopularniejsza forma aktywnego spędzania czasu zimą. Gdzie można pozjeżdżać w naszym regionie? Mamy dla Was kilka podpowiedzi. Wśród nich również trasy na narty biegowe.

Gdzie na sanki? Jest kilka niezłych górek w woj. śląskim