Teatr, szklane mozaiki i bal karnawałowy podczas ferii w mieście

środa 24 stycznia 2024
  • Jedną z atrakcji dla dzieci jest występ Teatru Katarynka (fot. mat. Teatr Katarynka)
    Jedną z atrakcji dla dzieci jest występ Teatru Katarynka (fot. mat. Teatr Katarynka)
Kiedy: 
  • wtorek 30 stycznia 2024 - wtorek 6 lutego 2024
Gdzie: Tychy
To garść propozycji na ferie w Tychach. Dzieciaki mogą wziąć udział w warsztatach „W szklanej krainie”, zobaczyć spektakl „Polarna Przygoda” lub przebrać się za ulubioną postać i zaszaleć na balu karnawałowym. Wszystkie atrakcje są bezpłatne, obowiązują zapisy.

Ferie w województwie śląskim rozpoczynają się już 29 stycznia. W wielu miastach dzieciaki mogą skorzystać z bezpłatnych atrakcji, również w Tychach. W Klubie Wilkowyje na najmłodszych czekają warsztaty rodzinne „W szklanej krainie”, podczas których wykonywane będą szklane mozaiki. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 5 lat wraz z opiekunami. Drugą propozycją jest spektakl „Polarna Przygoda” w wykonaniu Teatru Katarynka z Warszawy. Ferie zakończy bal karnawałowy. Przebrania są obowiązkowe. W zabawie mogą wziąć udział dzieci w wieku 6-12 lat.

Warsztaty odbędą się 30 stycznia i 6 lutego o godz. 17, spektakl 1 lutego o godz. 18, a bal 8 lutego o godz. 17 w Klubie Wilkowyje MCK w Tychach (ul. Szkolna 94). Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: 32 2272622 lub 691770344, mailowo: klub@mcktychy.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 29 stycznia 2024

Dla 570 tys. uczniów z woj. śląskiego 29 stycznia rozpoczną się ferie zimowe. Nie trzeba daleko jechać, by ciekawie i aktywnie spędzić czas. Wśród naszych propozycji znajdziecie półkolonie aktorskie, detektywistyczne, kulinarne, ze sztuką, na trampolinach, na lodowisku, na basenie... i wiele więcej. Zobaczcie.

Ferie na Śląsku - kreatywnie i aktywnie!