Rodzinna gra terenowa „Poszukiwanie Zajączka”

poniedziałek 11 marca 2024
  • Udział w grze jest bezpłatny (fot. mat. pexels)
    Udział w grze jest bezpłatny (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 23 marca 2024
Gdzie: Zabrze
To okazja do poznania Zabrza, integracji i świetnej zabawy. Zbierz drużynę i weź udział w wielkanocnym „Poszukiwaniu Zajączka”. Udział w grze jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy.

W skład drużyny musi wchodzić przynajmniej jedna osoba dorosła. Kapitan powinien posiadać sprawny telefon z dostępem do internetu i coś do notowania. W programie gry znajdzie się również poczęstunek, upominek dla dzieci i warsztaty dla całej rodziny. Podczas gry terenowej „Poszukiwania Zajączka” uczestnicy poznają miasto, jego tajemnice, a także spędzą w rodzinnej atmosferze przedświąteczny czas.

Gra odbędzie 23 marca w godz. 11-12.30 w Zabrzu. Start i meta Łaźnia Łańcuszkowa przy ul. Wolności 408. Udział w grze jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy (od 12 do 15 marca w godz. 7.30-15.30) w siedzibie Centrum Rozwoju Rodziny (ul. Park Hutniczy), lub telefonicznie pod numerem 32 6303233 lub mailem: zapisy@crr.miastozabrze.pl. Zgłaszając drużynę należy podać nazwę drużyny, liczbę uczestników oraz imiona i nazwiska uczestników oraz telefon kontaktowy i adres e-mail kapitana drużyny.

Kategoria: Wydarzenia