Ulubione gamingowe trio powraca – zobacz „Za duży na bajki 2” w Multikinie

wtorek 12 marca 2024
  • Premiera już 15 marca w sieci kin Multikino (fot. mat. prasowe Multikino)
    Premiera już 15 marca w sieci kin Multikino (fot. mat. prasowe Multikino)
Kiedy: 
  • piątek 15 marca 2024 - niedziela 31 marca 2024
15 marca w kinach sieci Multikino premierowo będzie można zobaczyć film familijny „Za duży na bajki 2”. Tym razem Waldek wyrusza na poszukiwania ojca. Jakie zawirowania w życie wszystkich bohaterów wniesie sekretna misja? Przekonacie się sami.

W filmie „Za duży na bajki 2” Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców.

Premiera „Za duży na bajki 2” już 15 marca w Multikinie. Filmy będziecie mogli obejrzeć w kinach sieci Multikino na Śląsku w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach City Point (Al. Jana Pawła II), Tychach Gemini Park (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18).  Bilety można nabyć w kasie kin sieci Multikino, online oraz przez aplikację mobilną. Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia