Rozpoczyna się sezon na food trucki

poniedziałek 4 marca 2024
  • Żarciowozy po zimowej przerwie plenerowej powracają do Parku Sieleckiego (fot. mat. freepik)
    Żarciowozy po zimowej przerwie plenerowej powracają do Parku Sieleckiego (fot. mat. freepik)
Kiedy: 
  • piątek 15 marca 2024 - niedziela 17 marca 2024
Gdzie: Sosnowiec
Po zimowej przerwie powracają Żarciowozy. W Parku Sieleckim będą serwowały aromatyczne dania, wśród nich nie zabraknie nowości. Dla najmłodszych przygotowano darmowe dmuchańce. Sprawdźcie szczegóły.

Żarciowozy zaparkują w Parku Sieleckim w Sosnowcu. Wśród serwowanych dań znajdą się klasyki, jak amerykańskie burgery, zapiekanki, belgijskie frytki czy też owoce w czekoladzie. Nie zabraknie dań kuchni azjatyckiej. Przygotowano kilka nowości. Przez pierwszą godzinę zlotu (każdego dnia) food trucki będą wydawały za darmo porcje degustacyjne oraz bezpłatne wejściówki na jednego dmuchańca. Podczas drugiej godziny oprócz standardowego menu, pojawi się oferta specjalna „happy hour” - każdy Żarciowóz będzie serwować jedno specjalne danie (tylko przez godzinę). To będą nietuzinkowe potrawy, kulinarne wariacje i ciekawe połączenia smaków.

Zlot Żarciowozów odbędzie się 15-17 marca w Parku Sieleckim (ul. 3 Maja 46) w Sosnowcu. W piątek w godz. 15-21, w sobotę w godz. 12-21 i w niedzielę w godz.12-20. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia