Parada motocyklowa, koncerty i bezpłatne dmuchańce

środa 10 kwietnia 2024
  • Impreza to m.in. parada motocykli ulicami miasta (fot. mat. prasowe UM Bytom)
    Impreza to m.in. parada motocykli ulicami miasta (fot. mat. prasowe UM Bytom)
Kiedy: 
  • sobota 20 kwietnia 2024
Gdzie: Bytom
Motocykliści otworzą sezon na Rynku w Bytomiu. Wśród atrakcji: symulatory motoryzacyjne, koncerty rockowe, pokazy trialu rowerowego, sztuk walki. Najmłodszych ucieszą animacje i zabawa na dmuchańcach. Podczas imprezy będzie prowadzona zbiórka krwi.

Po raz 16. członkowie klubu Invaders MC Poland organizują w Bytomiu wydarzenie „Motoserce”. Otwarcie sezonu rozpocznie się od parady ulicami miasta (Rynek, Krakowska, Matejki, Miarki, Chorzowska, Krzyżowa, Łagiewnika, Zabrzańska, Konstytucji, Wrocławska, Kolejowa, Miarki, Witczaka, Piłsudskiego, Podgórna i Rynek).

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Na Rynku uczestnicy parady będą mogli zapisać się na „Poker Run”, czyli motocyklowy przejazd rekreacyjny w formie biegu na orientację (godz. 12.30). W trakcie imprezy na scenie wystąpią zespoły rockowe. Wśród innych atrakcji znajdą się symulatory motoryzacyjne, bezpłatne dmuchańce dla dzieci, animacje dla dzieci i dorosłych, gokarty. Zaplanowane są również pokazy ratownictwa medycznego i drogowego, pokazy sztuk walki w wykonaniu judoków klubu Czarni Bytom, trialu rowerowego i motocyklowego oraz występ mażoretek Charms. W godz. 10-15 prowadzona będzie zbiórka krwi. Na wszystkich krwiodawców czekają atrakcyjne nagrody. 

„Motoserce” odbędzie się 20 kwietnia w godz. 10-15 na Rynku w Bytomiu. Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia