Spędź dzień z Kicią Kocią w BCKinie

środa 10 kwietnia 2024
  • Do kin wchodzą nowe przygody Kici Koci (fot. mat. organizatora)
    Do kin wchodzą nowe przygody Kici Koci (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 26 kwietnia 2024 - czwartek 2 maja 2024
Gdzie: Bytom
Ulubiona bohaterka najmłodszych widzów powraca na duże ekrany. Tym razem Kicia Kocia pokaże, jak uczy się jeździć na rowerze, pomoże zbudować szafkę dla babci i spędzi dzień w przedszkolu. Jej nowe przygody zobaczycie w BCKinie.

„Kicia Kocia w przedszkolu” to filmowe opowieści o znanej i lubianej bohaterce książek Anity Głowińskiej. Historie Kici Koci i jej przyjaciół, odzwierciedlają dziecięcą codzienność i ukazują pełen ciepła, radości świat. Kotkę oraz jej przyjaciół: Packa, Adelkę i Julianka czekają nowe perypetie. Tym razem dzieci spędzą z nimi dzień w przedszkolu, zobaczą, jak poznają nowych kolegów na placu zabaw i jak uciekają przed nagłym deszczem. Kicia Kocia pokaże także, jak uczy się jeździć na rowerze i jak pomaga dziadkowi zbudować szafkę dla babci. Dzieci w trakcie seansów zobaczą odcinki: „Kicia Kocia na placu zabaw”, „Kicia Kocia mówi: nie”, „Kicia Kocia i straszna burza”, „Kicia Kocia majsterkuje”, „Kicia Kocia na rowerze”, „Kicia Kocia w przedszkolu”.

Film będzie można obejrzeć od 26 kwietnia do 2 maja w godz. 17 lub 18 w Bytomskim Centrum Kultury (Sala Ki-Nowa, Plac Karin Stanek 1) w Bytomiu. Bilety w cenie 13 zł można zakupić online lub w kasie przed sensem. Czas trwania filmu: 42 minuty. 2 maja odbędą się seanse przyjazne sensorycznie (przyciemnione światło, dźwięki ściszony).

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku