Majowe premiery filmowe w Multikinie

czwartek 9 maja 2024
  • Dokładny repertuar znajdziecie na stronie Multikina (fot. mat. prasowe Multikino)
    Dokładny repertuar znajdziecie na stronie Multikina (fot. mat. prasowe Multikino)
Kiedy: 
  • piątek 10 maja 2024 - piątek 31 maja 2024
Kino to doskonały pomysł na wspólny czas z dzieckiem. Dla młodzieży „Supersiostry”, a dla całej rodzinki „Ucieczka ze zwierzowersum” oraz „Istoty fantastyczne”. W Multikinie czekają na Was filmy pełne zwariowanych przygód.

W maju w kinach sieci Multikino widzowie znajdą wiele produkcji familijnych. Na wielkim ekranie superbohaterowie, supermoce i superprzygody. Od 10 maja będzie można zobaczyć premierowo animację „Ucieczka ze zwierzowersum” oraz „Supersiostry”. Ponadto 11 i 12 maja odbędą się przedpremierowe pokazy filmu familijnego „Istoty fantastyczne”.

Pełna efektów specjalnych opowieść science fiction

Propozycja dla nastolatków - „Supersiostry” to nowa jakość filmów o superbohaterach w polskim kinie. Opowieść o odwadze, determinacji i supermocach, które ma w sobie każdy z nas. Nastoletnia Ala (Katarzyna Gałązka) nie pasuje do otaczającego ją, prowincjonalnego świata. Wciąż się buntuje i działa na przekór ojcu (Grzegorz Damięcki), nauczycielowi fizyki w miejscowej szkole. Kiedy Ala przypadkiem odkrywa, że posiada supermoce i spotyka siostrę Lenę (Karolina Bruchnicka), o której istnieniu nie wiedziała, jej życie wywraca się do góry nogami – i to dosłownie.

Animowana superprzygoda

Drugą propozycją jest „Ucieczka ze zwierzowersum”. Superbohaterka musi uratować mieszkające w wielkim mieście zwierzaki przed wciągnięciem w stworzoną przez złoczyńcę wirtualną rzeczywistość. Oto pełna akcji komedia z ważnym przesłaniem, której reżyserem jest twórca filmów „Igrzyska zwierzaków”, „O czym marzą zwierzęta” i „O czym dzisiaj marzą zwierzęta”. Maggie jest dzielną wombatką, która w przebraniu superbohaterki przeczesuje miasto w poszukiwaniu złoczyńców i ich niecnych występków. W ostatnim czasie ma mnóstwo roboty – ale to nie ze względu na przestępców, których jest rekordowo mało, tylko z uwagi na drobne przysługi, o które proszą mieszkańcy metropolii. Zmieni się to wraz pojawiniem się złego geniusza technologii. Czy uda się jej uratować miasto?

Przedpremierowo „Istoty fantastyczne”

Będzie można zobaczyć 11 i 12 maja. Film dla całej rodziny został napisany i wyreżyserowany przez Johna Krasińskiego. Na widzów czeka historia dziewczynki, która odkrywa, że może zobaczyć wyimaginowanych przyjaciół wszystkich, których zna. Co robi z tą supermocą? Wyruszy w magiczną przygodę, aby połączyć zapomniane Istoty fantastyczne z tymi dla których są ważne. W filmie występują Cailey Fleming, Ryan Reynolds, John Krasinski, Fiona Shaw.

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. Na Śląsku filmy będziecie mogli obejrzeć w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach City Point (Al. Jana Pawła II), Tychach Gemini Park (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18).

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Fot. Agnieszka Mróz/SilesiaDzieci.pl

Rozpoczynacie swoją górską przygodę, a może szukacie pomysłu na wycieczkę? Gdzie najlepiej zabrać malucha, a gdzie starszaka? Najbliżej Śląska i Zagłębia znajdziecie Beskidy. Przygotowaliśmy zestawienie kilku najciekawszych, naszym zdaniem, sprawdzonych tras.  

Beskidzkie trasy z małym dzieckiem