Latająca klasa w kinie Amok

środa 8 października 2014
  • Kino Amok zaprasza na filmy (fot. materiały kina)
    Kino Amok zaprasza na filmy (fot. materiały kina)
Kiedy: 
  • sobota 18 października 2014
Gdzie: Gliwice
W ramach projektu Mój Przyjaciel Film realizowanego w studyjnym kinie Amok będzie można obejrzeć niszowe, europejskie produkcje realizowane z myślą o młodej widowni. Pierwsza projekcja już w sobotę.

Mój przyjaciel film” to inicjatywa fundacji Generator, która przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej organizuje pokazy w wybranych miastach w całej Polsce. Cykl obejmuje pięć cotygodniowych spotkań, na które składają się: pokaz specjalnie dobranego filmu fabularnego oraz warsztat psychoedukacyjny.
W programie filmowym znajdują się tytuły, które rzadko goszczą na polskich ekranach, a które dostarczają niezwykłych wrażeń. Seanse skierowane są do dzieci powyżej 8. roku życia.
Pierwszy odbędzie się w sobotę (18 października) o godz. 11, nosi tytuł "Latająca klasa". W kolejne soboty obejrzeć będzie można: 25 października - „Svein i szczur”, 8 listopada - „Tygrysy i tatuaże”, 15 listopada - „Super brat” i 22 listopada - „Pozdrowienia od Mikiego”.

Bilet na film kosztuje 12 zł (dzieci) i 14 zł (rodzice). Karnet na 5 filmów: 50 zł (dzieci); 60 zł (rodzice). Rezerwacje: kasa@amok.gliwice.pl; tel: 32 231-56-99

Kino Amok mieści się w Gliwicach, przy ul. Dolnych Wałów 3.

Kategoria: Wydarzenia