Dowiedz się jak chronić kobiece zdrowie

piątek 12 czerwca 2015
  • Na Konferencji "Zdrowie Kobiety" poruszone zostaną tematy dotyczące zdrowia kobiet w każdym wieku (fot. mat. organizatora)
    Na Konferencji "Zdrowie Kobiety" poruszone zostaną tematy dotyczące zdrowia kobiet w każdym wieku (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 19 czerwca 2015
Gdzie: Katowice
W auli Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach odbędzie się - organizowana przez Telewizję TVS - Konferencja Prozdrowotna „Zdrowie Kobiety”. Spotkanie przeznaczone jest dla kobiet w różnym wieku.

Konferencja odbędzie się 19 czerwca (piątek) o godzinie 16:30. 

Grono wybitnych Prelegentów, które na co dzień łączy doświadczenie zawodowe z fachową wiedzą naukową i akademicką, przedstawi najbardziej aktualne zagadnienia, związane ze zdrowiem kobiet. Tematyka wykładów obejmować będzie doniesienia ze świata: medycyny i farmacji, fizjoterapii, dietetyki i kosmetologii oraz psychologii i rozwoju osobistego. Dodatkowo będzie można zasięgnąć porady specjalistów w ramach warsztatów, odbywających się w holu głównym WST. W tym dniu Uczestniczki konferencji będą mogły porozmawiać z fizjoterapeutą, położną, coachem dietetycznym, instruktorką jogi oraz wizażystką.

„Zdrowie Kobiety” to również możliwość wykonania bezpłatnych badań w cytobusie oraz pomiaru ciśnienia na stanowisku medycznym. Co więcej dla Pań w wieku 40-75 lat przewidziane są zaproszenia na bezpłatną mammografię. 

Udział jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie ogranizatora. Tam też znajduje się szczegółowy plan wydarzenia. 

Kategoria: Wydarzenia