Jesienne wietrzenie szaf, przedstawienie i filmy

środa 16 września 2015
  • Szafing to świetny sposób na pozbycie się ubrań, które nam się znudziły lub z których wyrosły nasze pociechy i zaopatrzenia się w nowe (fot. foter.com)
    Szafing to świetny sposób na pozbycie się ubrań, które nam się znudziły lub z których wyrosły nasze pociechy i zaopatrzenia się w nowe (fot. foter.com)
  • "Dzieciaki na jesień" to nie tylko szafing. Nie zabraknie przedstawień i zabaw dla najmłodszych (fot. mat. organizatora)
    "Dzieciaki na jesień" to nie tylko szafing. Nie zabraknie przedstawień i zabaw dla najmłodszych (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 26 września 2015
Idzie jesień. Czas pomyśleć o wymianie dziecięcych ubranek na cieplejsze i w odpowiednim rozmiarze. Jeżeli dorzucimy do tego spektakl, filmy, gry i warsztaty dla dzieci – dobra zabawa murowana.

Szafing to coraz popularniejsza, ekologiczna forma pozbywania się niepotrzebnych ubranek, obuwia, książek, gier czy zabawek i zdobywania w ten sposób nowych. Pracownicy Pałacu Kultury Zagłębia po pozytywnym odbiorze i sporym zainteresowaniu poprzedniej, wiosennej edycji imprezy postanowili zorganizować kolejną jej odsłonę pt. „Dzieciaki na jesień”.

Odbędzie się ona 26 września w godz. 11-17. Oprócz stoisk szafingowych, zaplanowano również stoiska niezależnych producentów odzieży dziecięcej, których ofertę można spotkać głównie w internecie. Imprezie towarzyszyć będzie także szereg propozycji dla dzieci: o godz. 10.30 odbędzie się pokaz filmu „Hokus-Pokus, Albercie Alberstonie” (4+), zaś o godz. 15 dzieci będą miały okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Tygrys Pietrek” w wykonaniu Teatru Lalek Banialuka z Bielska-Białej.
Od godz. 11 do 15 będzie można zrobić sobie pamiątkowe, rodzinne zdjęcia w Fotobudce i wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez profesjonalnych animatorów.

Dodatkowe informacje dla osób zainteresowanych zorganizowaniem stoiska ze swoimi rzeczami uzyskać można pisząc na adres: szafing@palac.art.pl lub dzwoniąc: 694 416 277, 694 416 742.

Pałac Kultury Zagłębia mieści się przy pl. Wolności 1 w Dąbrowie Górniczej. 

Kategoria: Wydarzenia