Jarmark Staroci nie tylko dla kolekcjonerów

wtorek 29 września 2015
  • Tyski Jarmark Staroci i Rzeczy Używanych odbywać się będzie w każdą ostatnią niedzielę miesiąca (fot. mat. UM Tychy)
    Tyski Jarmark Staroci i Rzeczy Używanych odbywać się będzie w każdą ostatnią niedzielę miesiąca (fot. mat. UM Tychy)
Kiedy: 
  • niedziela 25 października 2015
  • niedziela 29 listopada 2015
Gdzie: Tychy
Jarmarki staroci są świetnym miejscem nie tylko dla kolekcjonerów, ale i dla rodzin, które chcą za niewielkie pieniądze zaopatrzyć się w oryginalne przedmioty użytku domowego, książki czy zabawki. Teraz będzie taka możliwość w każdą ostatnią niedzielę miesiąca w Tychach.

Pierwszy Tyski Jarmark Staroci i Rzeczy Używanych odbył się 27 września i cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego organizatorzy Stowarzyszenie Inicjatywa Tyska postanowili, że będzie to impreza cykliczna.
- Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta, ale również kolekcjonerów i miłośników antyków z innych miast. Mamy nadzieję, że nasz Tyski Jarmark pozwoli poznać osobliwości życia codziennego z dawnych lat, a być może zachęci do nabycia czegoś niezwykłego. Myślę, że to również interesująca forma spędzenia czasu w niedzielne przedpołudnie - mówi Sławomir Sobociński, członek zarządu Stowarzyszenia IT.
Targ będzie odbywał się w godz. od 8-14 na placu targowym przy ul. Ks. Kapicy w każdą ostatnią niedzielę miesiąca. Znajdziemy na nim różnego rodzaju bibeloty i ozdoby, maszyny do szycia, do pisania, radia, porcelanę, książki, zabawki, przedmioty użytkowe.

Kategoria: Wydarzenia