Szkoła dla rodziców o wychowaniu dzieci

czwartek 5 maja 2016
  • Tematem najbliższego spotkania Szkoły dla Rodziców będą uczucia dziecka (fot. foter.com)
    Tematem najbliższego spotkania Szkoły dla Rodziców będą uczucia dziecka (fot. foter.com)
Kiedy: 
  • sobota 14 maja 2016
  • poniedziałek 16 maja 2016
Gdzie: Rybnik Zabrze
Pracownia Twórczego Rozwoju Maminka zaprasza na warsztaty o wychowaniu dzieci pod hasłem Szkoła dla Rodziców. Najbliższe zajęcia poświęcone zostaną uczuciom dziecka.

Szkoła dla Rodziców to seria spotkań, opartych o koncepcję „wychowania bez porażek” Thomasa Gordona oraz o książki Adele Faber i Eleine Mazlish z cyklu „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały; Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”. Poruszają one zagadnienia najbardziej nurtujące rodziców na całym świecie. Tematy spotkań dotyczyć będą m.in. uczuć dziecka i rodzica, kar, nagród, pochwał, zachęcania do samodzielności czy rozwiązywania problemów i konfliktów w rodzinie.

Najbliższe zajęcia, zatytułowane „Uczucia dziecka” poprowadzi Angelika Kaźmierczak, psycholog, logopeda i trener, a prywatnie żona i mama.

Warsztaty odbędą się 14 maja w Zabrzu ul. Wolności 350A oraz 16 maja w siedzibie Maminki w Rybniku przy ul. Wysokiej 15, a ich uczestnicy otrzymają komplet materiałów dydaktycznych.

Udział kosztuje 40 zł od osoby lub 70 zł od pary. Miejsca rezerwować można pod numerem telefonu 509 803 792 (Rybnik) i 667 226 827 (Zabrze). Wymagana jest przedpłata na konto bankowe.

Kategoria: Wydarzenia