Wielka Zabawa Rodzinna

środa 1 czerwca 2016
  • Wielka Zabawa Rodzinna odbędzie się w Katowicach już po raz piąty (fot. mat. organizatora)
    Wielka Zabawa Rodzinna odbędzie się w Katowicach już po raz piąty (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 4 czerwca 2016
Gdzie: Katowice
Stowarzyszenie „Wielka Liga” zaprasza rodziców, dzieci, dziadków oraz wszystkich, którzy lubią bawić się w rodzinnym gronie na Wielką Zabawę Rodzinną, która odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Katowice w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny.

4 czerwca na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach czeka na rodziny mnóstwo atrakcji. Jedną z nich będzie „Korowód bajkowych postaci”, który poprowadzi doświadczony wodzirej. W przebraniu, bajkowej masce czy z ulubionym pluszakiem należy pojawić się przy Teatrze Śląskim o godz. 12. Uczestnicy w barwnym korowodzie przejdą do auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zgrane rodziny będą mogły wziąć udział w zabawie „Rodzina na medal”. W jej trakcie drużyny rodzinne będą wykonywać zadania przygotowane przez różne instytucje. Na uczestników czekają medale oraz losowanie nagród.

Tego dnia odbędzie się też uroczysty finał ogólnopolskiego konkursu Wielka Liga Czytelników oraz pokaz talentów dzieci i młodzieży.
 
Udział w Zabawie jest bezpłatny. Szczegóły na stronie wydarzenia
Kategoria: Wydarzenia