I love NOSPR

niedziela 12 czerwca 2016
  • Dzień otwarty NOSPR to wydarzenia dla małych i dużych melomanów (fot. foter. com)
    Dzień otwarty NOSPR to wydarzenia dla małych i dużych melomanów (fot. foter. com)
Kiedy: 
  • sobota 18 czerwca 2016
Gdzie: Katowice
Dzień otwarty w NOSPR to okazja do odwiedzenia siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej. Organizowane w niej koncerty i warsztaty cieszą się ogromną popularnością, a w najbliższą sobotę staną przed nami otworem nawet ukryte dotąd miejsca.
Dzień Otwarty NOSPR odbędzie się 18 czerwca, a na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy lub darmowe wejściówki, które należy odebrać w kasie. Zaplanowano warsztaty dla dorosłych, koncerty, photowalk i specjalne wieczorne zwiedzanie z niespodzianką.
 
Tego dnia odbędą się też warsztaty dla dzieci w amfiteatrze przed budynkiem. W zajęciach będą mogły wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Najmłodsze dzieci rozpoczną zajęcia o 10 i 11 (3-5 lat), a po nich w warsztatach wezmą udział dzieci ze starszych grup (o 12 6-7 lat, a o 13 8-9 lat) . Zapisy na warsztaty rozpoczną się w poniedziałek 13 czerwca. Decyduje kolejność zgłoszeń, które należy wysłać pod adres:  warsztaty@nospr.org.pl. W tytule należy wpisać „warsztaty dla dzieci”, a w treści imię, nazwisko i wiek dziecka oraz telefon do rodzica.
 
Szczegółowych informacji udziela Dział Promocji NOSPR pod numerem telefonu 32 73 25 309.
Kategoria: Wydarzenia